Cestovanie do celého sveta

Niekoľko rád ako cestovať s TUI

Ponuka TUI

TUI ReiseCenter Fun Travel v golfovom areáli Black Stork, Veľká Lomnica ponúka produkty značiek 1&2 Fly, Robinson, rakúskeho operátora Gullet, TUID a kluby Magic Life. Koncern TUI je jednotkou medzi európskymi cestovnými kanceláriami. Ak chcete naplno využiť profesionalitu služieb, ktoré ponúka, máme pre vás niekoľko tipov, ktoré vám uľahčia a zjednodušia rezerváciu dovolenky vašich snov.  

 

Rezervačný systém

TUI používa vlastný rezervačný on-line systém, ktorý ukazuje voľné kapacity v hoteloch či lietadlách komplexne. Nejde len o kapacity vyhradené pre slovenský trh, preto sa realita môže v priebehu pár minút rýchlo zmeniť . Rozhodujte sa preto v dostatočnom časovom predstihu a vyhnete sa sklamaniu.  Nemeckí a rakúski turisti, ktorí s TUI cestujú najviac a najdlhšie, vedia, že dovolenku je najlepšie naplánovať dlho dopredu. Využívajú akcie, no viac ako na u nás obľúbené LAST MINUTES sa orientujú na FIRST MOMENTS. Po príchode do kancelárie obvykle presne vedia do ktorej krajiny, destinácie, dokonca i hotela chcú cestovať, čo výrazne zrýchľuje a uľahčuje samotný proces vyhľadávania i rezervácie.  S TUI môžete cestovať na všetky kontinenty, v ponuke má rôzne typy produktov ako sú napr. golfové pobyty, zájazdy zamerané na zimné športy či návštevu historických pamiatok. Najviac zliav môžete tento rok pri výbere dovolenky využiť do konca februára. Je dôležité myslieť na to, že letnú dovolenku je najvýhodnejšie rezervovať v zime, a naopak.  

 

Žiadanka na ubytovanie- request

Niektoré hotely s nadštandardným ubytovaním ponúkajú možnosť vyžiadania. To znamená, že ak ste si vytipovali izbu v konkrétnom stredisku a hoteli, no nenájdete ju už v rezervačnom systéme, môžete si ju vyžiadať. Do troch pracovných dní dostanete z ústredia odpoveď, či je ešte Vami vyžiadaná izba voľná alebo nie. Nezabudnite však, že vyžiadanie je záväzné, ak Vám izbu potvrdia a vy sa rozhodnete pre iné miesto, zaplatíte storno poplatky v plnej výške.  

 

Na záver ešte tri užitočné upozornenia.  Po zrušení rezervácie platia presne stanovené a striktné storno podmienky.  Opcia trvá tri dni (je možné ju vo väčšine prípadov urobiť ak je do odletu viac ako 30 dní) , potom sa rezervácia stáva záväznou.  Majte tiež na pamäti, že s čím väčším časovým predstihom prídete, tým väčší výber možností  máte.

2019/07/03

      Black Stork