Cestovanie do celého sveta

Pobyty na Slovensku vo Vysokých a Belianskych Tatrách

Hotel International 4* areál Black Stork Veľká Lomnica

Vychutnajte si eleganciu hotela, famózne ticho, krásnu prírodu - jednoducho vypnite z každodenného, uponáhľaného a hektického sveta a zrelaxujte v kvalitnom hoteli nachádzajúcom sa priamo na golfovom ihrisku Black Stork vo Veľkej Lomnici, ktorý  ponúka luxus na každom kroku.

Popis: priestranný lobby bar s krbom, reštaurácia, terasa s panoramatikým výhľadom na Vysoké Tatry, konferenčná miestnosť, bazén  a wellness centrum /vnútorný bazén s protiprúdom, vonkajší vyhrievaný bazén, sauny, vírivka, tepidárium/

Ubytovanie: štýlovozariadené dvojlôžkové izby s TV so satelitom, kúpelňa, WC, balkón alebo terasa

Stravovanie: raňajky, možnosť polpenzie za doplatok

Parkovisko,pripojenie na internet.

Cena:  od 107,00 € /dvojlôžková izba/noc

           od  97,00 € / jednolôžková izba/noc

V cene je zahrnuté: ubytovanie s raňajkami formou bufetu, voľný vstup do welness, parkovanie, pripojenie na internet, vstup na tréningové plochy (chipping area, putting green, driving reange)  

Cena platí okrem Vianoc, Silvestra a Veľkej Noci, pobytová taxa v cene 0,50 € za osobu a noc sa platí primo v hoteli

 

Apartmány Lomnica, Veľká Lomnica

Moderné, útulne zariadené apartmány  nachádzajúce sa neďaleko golfového rezortu Black Stork, na okraji Veľkej Lomnice. V areáli sa nachádzajú multifunkčné ihriská s technickým povrchom na tenis, futbal, basketbal a volejbal, v zime klzisko, detskí ihrisko, záhradné altánky s krbom, výhliadková veža, jacuzzi na terase pri jazierku s nádherným výhľadom na Tatry, prenájom grilovacieho náradia a športového vybavenia.Parkovanie zdarma v areáli apaprtmánov.

Ubytovanie:  každý apartmán  má dvojlôžkovú spálňu, obývaciu izbu s TV, SAT, kúpelňu, WC, kompletne vybavenú kuchyňu /mikrovlnná rúra, chladnička, rychlovaná kanvica, sporák, kuchynský riad/ jedálenský kút. Obsadenie od 2 - 6 osôb v závislosti od typu apartmánu. Niektoré apartmány majú aj balkón. Možnosť dokúpenia raňajok. 

CENA: od € 110,-/2 noci/2 osoby bez stravy

Na mieste sa hradí miestna daň vo výške € 0,50/osoba/noc.

 

 

Pre viac informácií či rezervácie nás kontaktujte: +421 52 4661 333 , info@funtravel.sk

2018/06/21

      Black Stork